Газобетонні блоки Стоунлайт,АЕРОК ціна з заводу виробника .

Газобетонні блоки Стоунлайт,АЕРОК ціна з заводу виробника .

У всьому світі газобетонні блоки використовуються в промисловому, комерційному та житловому будівництві. Цей довговічний і міцний матеріал використовують в основному для створення стін та перегородок, а ось для зведення будівлі до п'яти поверхів їхня самонесуча здатність дозволяє вибудовувати навіть зовнішні стіни. Для будівництва каркасно-монолітних багатоповерхівок,за умови використання як огороджувальних конструкцій ,поверховість взагалі значення немає.

Зведені стіни з ГАЗОБЕТОНУ виходять рівними, і для їхнього ідеального вирівнювання буде достатньо шпаклівки. Так економляться кошти, які б знадобилися для вирівнювання стін, наприклад, з цегли. Газобетон легко свердлиться і пиляється, йому не страшні ні волога, ні гниття, ні гризуни, ні комахи. Завдяки своїй неорганічності та негорючості, газобетонні блоки стійкі до пожежі та морозів. Їх пористий склад має звукоізоляцію, теплоізоляцію в холодну пору року і хорошу пропускну здатність тепла в літню пору.

При використанні газобетонних блоків у будівництві економиться і час, і кількість робочої сили, і, як наслідок – кошти. Виробники газобетонних блоків з кожним роком збільшуються, і купити газобетонні блоки на сучасному будівельному ринку не складає труднощів. Звичайно ж, якість будматеріалу заслуговує на особливу увагу. Газобетон дешевше, ніж цегла, об'єм одного блоку дорівнює обсягу десяти цегли.

Розрахунок газобетонних блоків легко зробити, уточнивши їх розміри та інші характеристики. Вага газобетонних блоків залежить від розмірів, обсягів і щільності. Наприклад, вага цього будівельного матеріалу при розмірах 600 х 200 х 250 мм, об'ємі 0,03 м³ та щільності 400 складе 15,6 кг, а при розмірах 600 х 250 х 500 мм, об'ємі 0,075 м³ та щільності 600 – 58 кг .

На момент 2014 року сумарна потужність газобетонних виробів складала близько 60 млн. м³. У той час його виробляли 240 заводів у 50 країнах світу. На сьогодні вартість кладки газобетонних блоків коливається в діапазоні 250-500 грн.

Звертайтеся в наш магазин за консультацією нашого спеціаліста. У нашому автопарку є машини вантажопідйомністю від 5 до 20 тонн.(автомобілі-маніпулятори.седельні тягачі.