ЗБв вироби (ФБС,панелі перекриття) ціна (Завод Ковальська)

ЗБв вироби (ФБС,панелі перекриття) ціна (Завод Ковальська)

Ребристі залізобетонні перекриття

Ребристі плити виготовляються із високої марки бетону ,а всередині обов'язково використовується каркас із металу .Завдяки своїй конструкції плити ребристі мають необхідну міцність навіть при порівняно невеликій витраті бетону. Але! Саме через свою конструкцію їх не використовують у будівництві багатоповерхових приміщень як перекриття .

Плити перекриття ребристі виконують важливу функцію в каркасі споруд. Вони добре виносять великі навантаження на изгиб.Ребристі плити перекриття призначаються для пропуску сантехнічних комунікацій у житлових та громадських будинках. З успіхом використовуються при зведенні одноповерхових будівель та виробничих приміщень :гаражів ,складів,підсобок .Широко використовується дана продукція для будівництва водопровідних мереж.

Пустотні ЗБВ плити /панелі перекриття для будинків — види, виготовлення.

Пустотні залізобетонні плити перекриття застосовують при будівництві збірного типу будівель .Багатопустотні плиты перекриття можна поділити на два типи: ПК (плити круглопустотні) і ПБ (плити безопалубні). На одному об'єкті можна застосовувати обидва види залізобетонних плит. Плити виготовляють шириною 1 м,1.2 м ,1.5 м ,товщиною 220 мм та довжиною 9м і більше .Відмінність плит перекриття тільки в способі виготовлення. На експлуатацію будівель це впливає ніяким чином.

Для формування я пустотних екструдерних(безопалубочних )плит використовується 4 доріжки  довжиною 120 метров. Перед початком роботи проводиться очищення всієї протяжності доріжки за допомогою обладнання препарер, проводиться мастило доріжки та розтягування тросів 12К7. Натяг канатів здійснюється за допомогою домкрата з контролем якості натягу, на доріжку встановлюється машина, що формує саму плиту. Формування відбувається шляхом екструзії (видавлювання) з допомогою шнеків. Сформована плита накривається пологом та включається прогрівання доріжок. Після закінчення процесу дозрівання бетону відбувається розпилювання виробів за заданими розмірами. Плити ПБ виготовляють без опалубки при безперервному лиття бетону і надають остаточного вигляду виробу за допомогою формувальної машини. При такому способі виготовлення виходить довга стрічка, яка ріжеться на плити потрібного розміру.

Плити ПК роблять в  опалубках ,що обмежує плиту по контуру .Мінімальна їх довжина -1,8 м .Максимальна -до 9 м.Плити ПК випускають з монтажними петлями ,що полегшує їх монтаж при зведенні споруди .Плити ПК армуються арматурою періодичного профілю класу А-ІІІ, А-ІV, А-V, яка натягується механічним або електротермічним способом. Як арматуру в плитах ПБ служить канат із дроту або високоміцний дріт Вр-II діаметром 5 мм, який також натягується. Всі плити спираються на дві сторони, але плити ПК можна оперти на три сторони за необхідності. Дуже важлива відмінність плит ПБ у тому, що їх можна зрізати під кутом для дотримання архітектурного планування.

Купити залізобетонні плити перекриття в м .Київ.

Залізобетонні плити перекриття можна придбати(замовити) у нашому магазині за доступною ціною, яка багато в чому залежить від виду та подальшого застосування виробу. Тільки нові плити/панелі перекриття. Широкий асортименти: шириною від 1м до 1,8м. та довжиною до 9 м. Порожні, екструдовані. Заводська якість, согл ГОСТ. Товар сертифікований. Понад 20 заводів виробників у регіоні. Різні обсяги. Готівкова/безготівкова форма оплати. Доставка на об'єкт по Києву та київській області будь-яким видом транспорту від 5 т до 30 т. Послуги маніпулятора. ВСІ ЦІНИ - ДОГОВІРНІ. Існує великий асортимент ЖБ конструкцій, які можливо вибрати та купити в нашому інтернет -магазині .

 • плити перекриття для водопроводідних колодязів.
 • плити перекриття для газобетона.
 • плити перекриття для каналізаційних колодязів.
 • плити перекриття для колодязів.
 • плити перекриття для лотків теплотраси.
 • плити перекриття для малоетажного будівництва .
 • плити перекриття для  загальних споруд.
 • плити перекриття для прямокутних колодязів ..
 • плити перекриття для гаража.
 • плити перекриття для погреба.
 • плити перекриття для власного дома.
 • плиты перекриття для промислового будівництва .

Наша компанія займається продажем залізобетонних виробів , які проходятьретельну перевірку та мають високу якість . Здійснити покупку данного рода конструкцій можна швидко та вигідно .Вартість залізобетонних плит перекриттия напряму залежить від конкретного вида та разміру.  Купити ЗБ плити перекриття з ціною, яка неодмінно влаштує всіх замовників дуже просто, потрібно тільки зв'язатися з нашими працівниками по  телефону. Самостійно можна прорахувати приблизну вартість запланованого замовлення , використавши інформацію на сайті. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання та дадуть всю необхідну інформацію.

ЗБВ вироби в Києві,плити перкриття залізобетонні ,панелі перекриття ціна,панелі перекриття ціна панелі перекриття для будинку , ціна на панелі для будинку ,блоки залізобетонні фундаментні ціна,блоки залізобетонні ціна ,блоки фундаментні залізобетонні,блоки фундаментні залізобетонні ціна ,залізобетонні блоки для фундаменту ціна,залізобетонні блоки купити,залізобетонний блок ціна,купити блоки залізобетонні ,купити залізобетонні блоки для фундаменту, залізобетонні блоки для фундаменту .

Залізобетонні панелі перекриття ПК,ПБ.