Керамічні поризовані блоки 2NF ціна зі знижкою в м .Київ .

Керамічні поризовані блоки 2NF ціна зі знижкою в м .Київ .

Керамоблок – матеріал, який вже завоював популярність у європейських країнах та стрімко збільшує кількість шанувальників в Україні. Мабуть, це найбільш екологічний штучний стіновий матеріал, що дозволяє економити енергоресурси. На сьогодняшный день кермічні блоки стали популярні у будівництві, завдяки своїм унікальним та високим якостям. Дуже часто цьому будівельному матеріалу віддають перевагу замість цегли, тому що саме укладання керамічних блоків дозволяє меншою кількістю звести таку саму площу. Крім того великі розміри та порожниста форма дозволяє використовувати менше розчину .В кошторисі це відобразиться екномією коштів та трудоємністю працівників.

Свою назву поризовний керамічний блок отримав від технології власного виробництва: обпалюючи глину, додані при формуванні матеріалу речовини, такі як, тирсу, торф або солома, вигоряють, внаслідок чого утворюються пори.

Виробництво керамічних блоків в більшості схоже на виробництво цегли . При їх виготовленні використовуються натуральні компоненти , отже блоки з кераміки – екологічно чистий матеріал, пориста структура якого покращує звукоізоляційні якості, має енергозберігаючі властивості та паропроникність.

Срок експлуатації керамічних блоків більше 50 років . Типова помилка недосвідчених будівельників – укладання блоків довгою, рифленою стороною вздовж стіни. Це неприпустимо навіть для внутрішніх стін, оскільки порушує зчеплення блоків у кладці. Крім того, термоізолюючі властивості блоків у перпендикулярному напрямку значно менші, і штукатурки на обробку піде в 2 рази більше. Не можна комбінувати блоки з цеглою та іншими матеріалами з більшою теплопровідністю. Цегляна кладка у стіні з керамічних блоків – це теплопровідне включення, що призведе до конденсації вологи у стіні, появі цвілі Неприпустимо укладати ряди блоків без перев'язки, так як це набагато зменшує міцність стіни. В цьому випадку порушується геометрія кладки, у стіні виникають нерівномірні навантаження. Товсті шви стають теплопровідними включеннями, зменшуючи теплоізолюючу здатність стіни. Кладка не на клей – це створення містків холоду. Товстий шов - теж порушення, у хороших мулярів шви виходять тонкі. Вартість керамічних блоків вказана на нашому сайті.