Цегла рядова М-100,М-125,М-150 ціна з доставкою у м.Київ.

Цегла рядова М-100,М-125,М-150 ціна з доставкою у м.Київ.

Керамічна цегла М-100.

Щоб побудувати  міцну та красиву споруду важливо не тільки залити міцний фундамент, але також правильно підібрати цеглу підходящої марки .Сама поширена червона цегла ,або її ще називають  керамічною,  робить споруду особливо яркою, виразною та здатна довгі роки стійко  витримувати атмосфері опади , захищаючи внутрішню частину споруди та зберігаючи початковий вид. Запорукою успіху побудови надійної будівлі буде служити матеріал, який повинен бути виготовлений у відповідності зі всіми необхідними технологіями та встановленими ГОСТами. Придбати будівельні матеріали слід ,керуючись деякими елементарними знаннями, та бажано щоб їх виробник мав певний досвід та встиг достойно зарекомендувать себе на ринку. Компанія Trend bud пропонує придбати цеглу керамічну одинарну повнотілу М 100, а також стінові блоки, залізобетонні плити перекриття та багато другого.

Цегла керамічна рядова М-100 ціна.

Керамічну цеглу виробляють використовуючи червону глину, а температура випалу не перевищує 1000 градусов. Існує два метода виготовлення, які відрізняються процентом вологості глини. Основними видами цегли являються:

 1. Пустотіла – можна примінять для створення перегородок всередині споруди , реставраційних робіт, заповнюються пустоти в конструкціях будівель , побудованих по каркасній технології.
 2. Повнотіла – чудово підходить для зведення міцних стін та  фундамента.

Цегла керамічна пустотіла по низькій ціні більш легка за рахунок внутрішніх порожнин та з ними відповідно легше працювати .Даний вид цегли відмінно утримує тепло та покращує т звукізоляцію. Цегла керамічна рядова повнотіла стійка до опадів та різним атмосферним явищам , менше других видів вбирає вологу, морозостійка .

Область застосування рядової повнотілої та пустотілої цегли М100,М125,М150.

Купити цеглу М-100 з заводу  виробника з доставкою в м.Києві та Київській обл. для різних будівель .

Керамічна цегла в основному приміняється для ведення основної кладки споруд .Підійде рядова цегла М100 . Істотними перевагами конкретного будівельного виду цегли виділяються відмінні властивості ізолювати приміщення від сторонніх  звуків, добру міцність , прекрасну стійкість до вологи.

Вказані  якості виробу з керамічної червоної цегли на протязі довготривалого часу зберігає свій початковий гарний вид та задану форму. Область застосування даного будівельного матеріалу досить широка , починаючи від великомасштабних споруд та закінчуючи зведенням колон та дорожок. Дуже важливий той момент, що керамічна цегла здатна "дихати" та завдяки цьому стіни, побудовані з нього пропускають повітря з вулиці в кімнати , а волога легко виходить назовні. Завдяки цим особливостям можна уникнути застоя повітря та постійно знаходиться в комфортних умовах, що безсумнівно корисно відобразиться на здоров,ї . Червона глина повністю екологічна .Використовуючи керамічну цеглу  можна не боятись плісняви , высокої вологості , шкідливих грибкових утворень.

Вибираємо перевірений якісний матеріал.

Для того, щоб придбати  цеглу керамічну в м. Київ або в других містах України важливо знать основні параметри.

Параметри:

 1. Міцність — кг/см2
 2. Щільність — кг/м3
 3. Морозостійкість — циклы.
 4. Водопоглинання.
 5. Вага — кг
 6. мм — мм

Показники :

 1. М 100
 2. 1790
 3. F15
 4. 15
 5. 3,5
 6. 250х120х65 мм

Якщо серцевина цегли має більш насичений колір  чим тело, а при простукуванні звенить – це говорить про гарну якість виробництва будівельної цегли .

Вартість керамічної цегли в Україні та м.Київ .

Вартість  будівельної цегли марки М -100 можно дізнатися на нашому сайті або у менеджера, позвонивши по телефону. Незалежно від об,єма замовлення , ніяких складностей з доставкою не виникає. У нас в наявності є автомобілі  любої вантажопідйомності :

 • Сідловий тягач від 20-22 тонн.
 • Вантажні сцепки до 22 тонн.
 • Автомобілі з краном маніпулятором від 5 до 22 тонн.

Придбати будівельну цеглу М -100 оптом можливо швидко та вигідно на нашому складі в будь-який зручний для замовників час. Купуючи високоякісні  матеріали по самим доступним цінам можливо зекономити не тільки кошти ,але і звільнитися від додаткових клопотів зв,язаних з транспортуванням .Ми завжди готові доставити замовлення в будь-яку точку м.Києва та Київськой обл. без особливих затримок та збоїв. Наша команда с великою відповідальністю виконує свою роботу та відповідає за якість усіх матеріалів.

Цегла М-100 ціна Київ ,цегла рядова М100, цегла м-100 купити ,керамічна цегла ціна ,цегла м-100 київ,керамічна цегла ціна ,цегла керамічна повнотіла цегла керамічна пустотіла ,цегла керамічна рядова ,придбати керамічну цкглу ,цегла керамічна ціна ,цегла керамічна одинарна М-100,цегла керамічна одинарна М-100,купить  повнотілу цеглу М100,цегла м-100 купити,цегла М-100 купити в києві,цегла рядова М-100 київ,цегла рядова повнотіла М-100,цегла будівельна М-125, цегла будівельна повнотіла М-100,М-100 М-125 цегла ,цегла М-150, цегла М-100 М-125 ціна ,цегла пустотіла -повнотіла М-125 ,цегла керамічна ціна в києві ,повнотіла цегла М-100,ціна цегли м-100,керамічну цеглу купити в Україні ,керамічна цегла м1-25, цегла чорнова М-150 ,кирпич керамічна будівельна ,керамічна цегла україна,кеамічна червона цегла М-100 ,керамічна повнотіла М-125 цегла ,керамічна потовщена  цегла ,керамічна будівельна цегла ,Цегла червона М-125 ціна,цегла керамічна м-150 ціна ,цегла керамічна м-200,цегла керамічна разміром 250х120х65 мм придбати ,цегла повнотіла разміром 250х120х65 мм ціна в києві, цегла червона керамічна повнотіла ,цегла червона керамічна ціна з доставкою ,червону керамічну цеглу  купити, цегла м-100 київ ціна,купити цеглу м-100 з заводу ,керамічна цегла з доставкою  , цегла стандартна одинарна ,цегла керамічна повнотіла одинарна марки м-100,цегла керамічна полуторна пустотіла М-150,ціна на керамічну цеглу в Україні .