Цегла пічна повнотіла М-200  Київ склад Горинь Польща

Цегла пічна повнотіла М-200  Київ склад Горинь Польща

Власникам приватних будинків, дач і заміських котеджів, які бажають встановити в будинку піч або камін, слід підбирати спеціально призначену цеглу для печей і камінів, яка не руйнується від вогню і диму. грамотний підхід до вибору матеріалів - запорука безпеки.

Марка цегли для печі: яку вибрати ?

Існує досить багато різновидів цегли, яким не страшний вогонь. Однак, при будівництві слід пам'ятати, що необхідно придбати цеглу М-200 для печі або  каміна одного виду і використовувати його в подальшому. Для печей фахівці радять вибирати керамічні цеглини марки М-200, випалення яких проводилося при температурі до 1150 градусів.Дана цегла М-200 для кладки печі практично універсальна , оскільки використовується в різних будівельних сферах:

1.     При спорудженні печей та камінів, а також супутніх елементів – димоходів та інших. Якісна керамічна цегла для печі не тріскається і не обвуглюється під дією високих температур.

2.     Для будівництва несучих пор, арок та колон, на які йде велике навантаження . Нерідко з такої цегли виганяються стіны, розташовані  близько кдо отоплюючого об'єкту.

3.      При ви готовленні мангалів та інших конструкцій .

Цегла пічна М-200 : характеристики

Це цегла правильної форми з прямими сторонами. На ньому відсутні навіть найменші пошкодження, проводився якісний випал. Продукт відповідає всім нормам і стандартам, що пред'являються, а тому безпечний в експлуатації .Якісну цеглу М-200 для печі купити можна на нашому сайті. При цьому , перевірити якість дуже просто – гарно випалена цегла повинна  видавати металічний звук під час простукування. Якщо ви вирішили придбати пічну цеглу в м.Київ , рекомендуємо звернути увагу на такі варіанти:

1.     Для спорудження печі якнайкраще підійдуть марки М200-М250, що позначають підвищену міцність матеріалу. Така цегла не руйнуватиметься в грубці і довгі роки прослужать власникам .

2.     Стандартні марки М100-М125 більше підійдуть для зведення стін, що знаходяться поруч з печкою або каміном - при їх використанні безпосередньо в конструкції будуть руйнуватися .

Вартість керамічної пічної цегли М-200 цілком доступна широкому колу покупців. При цьому, матеріал має корисні технічні характеристики: поглинає і швидко віддає тепло.

Пічна  цегла М-200 купити: м.Київ

Завдяки високій щільності виробу, цегла має високу теплопровідність, а тому ідеально підійде для облаштування пічного опалення. Самі печі та каміни виготовляються з повнотілих матеріалів, усередині яких відсутні порожнечі .Економна ціна пічної вогнетривкої  цегли дозволяє придбати продукцію навіть людям з невеликим фінансовим достатком. Якісний продукт забезпечує в будинку оптимальний рівень вологості та відмінний мікроклімат у сиру та холодну пору року, коли настає опалювальний сезон.

Поверхня таких виробів повинна бути червоною або жовтуватого відтінку, текстура - рівна і гладка. Перевіряти якість слід молотковим простукуванням: хорошу цеглу повинен віддавати дзвінким металевим звуком. Грані та кути гарної цеглини не повинні кришитися і розпадатися.

Цегла для печей М-200 : ціна

Питання, яке хвилює кожного, хто вирішив обладнати будівлю пічним або камінним опаленням - яка вартість пічної  цегли марки М-200 ? Ціна цегли для  печі або каміна багато в чому залежить від технічних характеристик і якості товару, проте все одно залишається вигідною для більшості покупців .

Пічна цегла в Києві купити ви зможете в нашому інтернет-магазині – ми тримаємо вартість матеріалу на рівні ,доступному жителям не тілько Києва, але і всієї Україны. Цегла пічна , ціна якої вказана на сайті за штуку, прослужиь власникам не менше 50 років та буде відмінно проводити тепло в опалювальний сезон .

 

Type image caption here (optional)