Цегла облицювальна рвана "Скала"гіперпресована у м.Києві

Цегла облицювальна рвана "Скала"гіперпресована у м.Києві

Гіперпресування являє собою особливу технологію виготовлення цегли , при якій не приміняється метод випалювання . Технологія базується на методі «холодного зварювання », який здійснюється методом пресування під великим тиском мілко вапнякових грунтів з добавленням цементу і води в кількості не більше 10%.

Цегла «Скала» в м.Київ : особливості

Головною сировиною для виготовлення облицювальної цегли рваної "СКАЛА" кількість якої в складі досягає 90%, являються відсіви ,які злишаються після опрацювання різних вапнякових порід: ракушок, доломітов,мрамора і тк інше. Головною відмінністю виготовлення цегли рваної «Скала » від звичайної керамічної цегли є в тому , що в складі повністю відсутня глина,а готовий продукт не підлягає сушкі та випаленню . Крім того того, в процесі виробництва не приміняється пропарка і не застосовується вапняк та силікатний пісок, що є необхідним для виготовлення цегли.

Цегла виготовлена гіперпресованим методом має немало різновидностей :

1.  Гладкі .

2. Обробка «під дикий камінь».

3. З фактурою "Колотий".

4. З фактурою "мраморний ".

Особливу увагу  потрібно звернути на цеглу  оброблену під природний камінь, який в народі називають «рваним». Це матеріал, на поверхні та краях якого навмисне залишені різні сколи , що робить його схожим на старовинний камінь. Споруди побудовані з таких цеглин выглядають як старовинні замки – серед заможних людей зараз йде мода будувать подібні стародавні будинки та котеджі.

Така фактурна цегла використовується для стовпів забора. Не потребує експлуатаційного обслуговування , а також не відрізняється по кольору на протязі часу від початкового .Декоративна цегла для забору может бути повнотілою та пустотілою. Широка гама кольорів та відтінків представляє великі можливості для його декоративного примінення .Це відмінна цегла  для забору, фасаду споруди , облицювання каміна та других архітектурних рішень .

Крім того, гіперпресована цегла може мати різні фактури для лицьової поверхні (від гладкої до мілкозернистої та до колотої цегли з ярко вираженим рельєфом). Ви можете придбати  колоту цеглу для забору в поєднанні  з гладкою та створити індивідуально по справжньому оригінальний проект.

Звичайно у всі часи не останнє значення має вартість облицювальної цегли .Забор – це достатньо крупний об,єкт. Якщо для заповнення багато хто приміняють металічний штакетник, профнастил або дерев,яні доски, то все одно потрібно цеглу для стовпів забору.

Переваги облицювальної гіперпресованої цегли .

Всі види такої цегли  дуже цікаві і відмінно підійдуть для будівництва . Широкий асортимент кольорів  та форми представляє  можливість втілювати самі незвичні архітектурні задумки , створюючи оригінальні зображення на стінах споруд. При цьому навіть прості кладки, зроблені  гіперпресованої цегли будут ь виглядать оригінально цікаво .Наш заборний камінь характеризується:

·        високою механічною міцністю (відноситься до марок М300…М400) и морозостійкістю (відповідає  F100 … F150);

·        над точними формою та розмірами (відхилення не більше ± 0,5 мм);

·        высокою міцністю зчеплення зчеплення в кладці (на відміну від клінкерної цегли ), яка досягаєтся в тому числі оптимальним  рівнем водопоглинання (6–9%).

 

1. Висока стойкість до впливу агресивних факторів  зовнішнього середовища та несприятливим погодним умовам .

2.  Перевершує міцність керамічної та силікатної цегли .

3.  Наявність гладкої поверхні ,яка забезпечує швидку кладку та економію розчину . Крім того знижуються затрати на будівельників.

4. Відсутність  тріщин на поверхні .

5. Довговічність (срок служби такої цегли досягає 200 років ).

6. Эстетичність .Привабливий вид виробу зберігається на довгі роки : колір не блідне з часом , роблячи цеглу такою ж привабливою , як і  в день кладки.

Крім перечислених переваг гіперпресовану цеглу можна механічно оброблять безпосередньо на будівельному объєкті. Міцність зчеплення з кладочним розчином відповідно проведеним випробуванням вище на 70-100% чим зчеплення керамічної цегли .Відповідно показники міцності підвищуються на 50-75%. Універсальність цегли та стійкість до погодних умов  дозволяють проводити  будівництво в будь-яку пору року .

Де придбати рвану цеглу в Києві ?

Гіперпрессована цегла  використовується з метою кладки фундаментів споруд , цокольних поверхів ,стін,а такоже для облицювання колон, заборів, камінів та інших декоративних елементів будинків та котеджів . А міцність укладення дозволяє конструкціям витримувати природні катаклізми: землетрясіння , зсуви та інші  погрози природного техногенного характеру.

Замовити цеглу облицювальну «Скала» ви зможете в нашому интернет-магазині по вигідним цінам. Вартість рваної цегли стартує від 12 грн за штуку. Консультанти компанії з задоволенням підскажуть особливості матеріалу та зорієнтують  по цінам. Телефонуйте прямо зараз !