Блок бетонний М-100 (Шлакоблок) з заводу виробника .

Блок бетонний М-100 (Шлакоблок) з заводу виробника .

Стінові блоки, шлакоблоки

Бетонні стінові блоки займають одне з ведучих місць серед  будівельних матеріалів,які призначені для побудови як житлових, так і виробничих споруд . Даний стіновой камінь своєю мінімальною ціною зайняв передові позиції на будівельному ринку, а також дуже зручний в використанні при веденні кладки будь-якого типу. Бетонна суміш для виготовлення шлакоблоку потребує включення в свій склад різні наповнювачі , які не складають особливої  цінності, тому вартість стінових блоків досить низька і доступна всім групам населення без виключення.

Для того щоб правильно підібрати відповідний  будівельний матеріал и звести недороге, але міцне спорудження дуже важливо володіти  всією необхідною інформацією властивостей і переваги конкретного типу шлакоблока. Купити шлакоблок в м.Київ можна використавши послуги нашої компанії, яка зарекомендувала себе з самої кращої сторои і гарантує високу якість всіх будматеріалів.

Стінові блоки для будівництва .

По способу виготовлення стенові блоки бувають: пресовані , формовочні та вібропресовані .Також шлакоблок може  мати різні поверхні:

 • Шліфовані .
 • Рифлені.
 • Рвані.
 • Колоті.
 • Гладкі.

По типу конструкції буває пустотілий - гарно утримує тепло всередині приміщення .

Властивості

Значення

Опис.

Середня щільність

500-1000 кг/м2

Велика питома вага відповідає заданій міцності.

25-100 кг/см2

Спорудження невеликих житлових будинків і виробничих будов .

Морозостійкість .

15-25 циклів

Підходить для помірного кліматичного пояса

Теплопровідність .

0,3-0,5 Вт/М*с

Вогнестійкість

До 800 градусов

Негорючий вогнетривкий матеріал

Звукоізоляція

До 43 Дб

Невисокі звуконепроникні властивості

Висота споруди не може перевищувати 3 поверхів .

Щоб купити блоки бетонні стінові підходящого виду і призначення , дуже важливо враховувати основні характеристики. Основні переваги шлакоблока :

 1. Відповідна міцність ,досягається дотриманням потрібних умов при виготовленні стінових блоків.
 2. Хороша геометрія..
 3. Можна самостійно вести кладку, так як даний матеріал простий в роботі.
 4. Вогнетривкість - побудови з даного матеріалу не підтримують горіння .
 5. Швидкість роботи . Стіновой блок виготовляється розмірами великими , тому будова зі вказаного матеріалу просувається досить швидко .
 6. Ціна бетонних стінових блоків низька.
 7. Практичність та довговічність. Виготовлений з дотриманням усіх передбачених технологій матеріал зберігає свої попередні властивості на протязі багатьох десятиліть.

Як правильно вибрать стінові блоки?

Хоч вартість шлакоблоку в Києві  та в інших містах країни цілком приємлива , важливо придбати матеріал у перевіреного виробника . Враховуючи практичний досвід та відгуки постійних клієнтов можна інтуїтивно зорієнтуватись набудівельному ринку. Важливо розрізняти пустотілі бетонні блоки з закритим дном для стін та більш масивні монолітні вироби , тому при замовленні варто врахувати основні особливості та призначення в подальшому конкретного виду шлакоблоку.

Ціна шлакоблоку в м.Київ.

Купуючи шлакоблок у нас, можна не сумніватися в його відмінній якості , так як при виробництві дотримувались всі необхідні  документи . Ціна стінових бетонних блоків при цьому залишається номінальною та доступною.

Оперативна доставка в обумовлений срок является одним з важливих переваг нашої компанії. Перевозка виконується в відповідності зі всіма  правилами, що гарантує цілістність вантажу , доставку без наявності вантажу и незапланованих деформацій. Шлакоблок можна придбати як оптом, так і невеликими партіями. Для отримання детальної інформації  потрібно зателефонувати менеджеру по одному зі вказаних номерів на нашому сайті.

Придбати шлакоблок в м.Київ і Київській області абсолютно не проблема, але важливо ознайомитись с властивостями матеріалу.

Професійні менеджери завжди готові допомогти с розрахунком необхідної кількості шлакоблоку, асортимент якого у нас достатньо великий . Також  в наявності блоки для перегородок, які також включають в себе ряд переваг у своїй сфері. У випадку надання параметрів  будови наші працівники відповідно з  размірами блоків прорахують в максимально швидкий час.